Data: Top 50 Dance Festivals op Facebook 2015

Hoe presteren de 50 grootste Nederlandse dance festivals op Facebook in 2015? In deze tabel vind je de van origine Nederlandse dance festivals die het grootst zijn op Facebook. Hoe doen de social media afdelingen van deze festivalorganisaties het? We keken naar het aantal fans, het aantal posts, de betrokkenheid en interactie. De onderstaande tabel geeft in de meest rechtse kolom de index-score aan over de vier aspecten.

Top 50 Nederlandse dance festivals

2015 FacebookFansPostsBetrokkenheidInteractieIndex
A State Of Trance82665322227432
Sensation7031413520225
The Flying Dutch4576345355205
Hard Bass51150402215204
AMF198128232141175
Awakenings4541267245174
Decibel Outdoor Festival8520323691154
Armin Only422992141146
Defqon.12169911692131
Ground Zero46130216130130
Lose Your Mind23145221119127
Mysteryland6121314654119
Dekmantel952009738108
Harmony of Hardcore5134104236106
Intents Festival5778135142103
BKJN events29117101161102
Dont Let Daddy Know4875137144101
Dreamfields Festival285012319198
Neonsplash Netherlands337613313795
Dance Valley78154964994
Dominator156264613892
Masters of Hardcore181115372589
Freshtival355911014687
Kingsland Festival27378918685
WiSH Outdoor487710610784
DGTL56129905683
STRAF_WERK43159844282
7th Sunday Festival29529814681
Hardshock Festival46256119181
Pleinvrees44129925781
Thuishaven45156693777
Into the Woods23357516775
Solar Weekend50116805475
Amsterdam Open Air6169748372
BEAT THE BRIDGE23326416772
Emporium32628210470
Buiten Westen3064738864
Daydream Festival4955628763
Welcome to the Future Festival4372636862
Loveland70108372760
Extrema Outdoor5597403256
Soenda2745339450
Pacha Festival3339418249
Dancetour5040356848
Valtifest2353456547
A Day at the Park2756405645
PITCH Festival3553334842
Electronic Family5048264241
VOLTT2914147433
Magneet Festival3129133627

(Index 100 = fans 131.186 / posts 0,65 / betrokkenheid 0,39% / interactie 0,77%)

>> Bekijk hier de Top 50 Dance Festivals op Facebook 2016