Data: Top 50 Dance Festivals op Facebook 2017

Hoe presteren de 50 grootste Nederlandse dance festivals op Facebook in 2017? In deze tabel vind je de van origine Nederlandse dance festivals die het grootst zijn op Facebook. Hoe doen de social media afdelingen van deze festivalorganisaties het? We keken naar het aantal fans, het aantal posts, de betrokkenheid en interactie. De onderstaande tabel geeft in de meest rechtse kolom de index-score aan over de vier aspecten.

Top 50 Nederlandse dance festivals

2017 FacebookFansPostsBetrokkenheidInteractieIndex
A State Of Trance66067816418380
Thunderdome4962334398211
Luminosity Events2825930587170
Dont Let Daddy Know6652227326168
Sensation5151142013166
BKJN events4278261247157
Intents Festival7273229232152
Awakenings394896252149
Dekmantel13926615042149
Masters of Hardcore17018716465147
AMF21518611546140
Armin Only329866253133
Defqon.12073588189129
Dreamfields Festival3371189199123
Mysteryland290706266122
Q-dance59120182112118
Dominator15243100174117
Decibel Outdoor Festival4199187139116
Emporium3475177176116
The Flying Dutch7914712764104
Wasteland3613514982100
Crazyland296913414494
Qlimax131173716287
All Day I Dream441181006381
Pussy lounge by B2S41981057981
Kingsland Festival39589812680
Oh My! Music Festival35405818479
Loveland67124744477
Into the Woods29529112975
Harmony of Hardcore53265616174
Hardshock Festival58194216671
Ground Zero4573828371
Thuishaven48104705068
Strictly Rhythm69147301565
DGTL6892554465
Art of Dance38125583564
WiSH Outdoor4885645563
Freshtival32426211061
Solar Weekend4376585759
STRAF_WERK41112442957
Welcome to the Future Festival4242478353
Amsterdam Open Air5659435453
Pleinvrees4083474253
Daydream Festival4928379853
Dance Valley6970353753
7th Sunday Festival2829328142
Electronic Family3971272942
Extrema Outdoor4374222240
Dancetour3885191639
PITCH Festival2858202533

(Index 100 = fans 186.480 / posts 0,74 / betrokkenheid 0,32% / interactie 0,58%)

>> Bekijk hier de Top 50 Dance Festivals op Facebook 2018