dance festivals

Data: Top 50 Dance Festivals op Facebook 2018

Hoe presteren de 50 grootste Nederlandse dance festivals op Facebook in 2018? In deze tabel vind je de van origine Nederlandse dance festivals die het grootst zijn op Facebook. Hoe doen de social media afdelingen van deze festivalorganisaties het? We keken naar het aantal fans, het aantal posts, de betrokkenheid en interactie. De onderstaande tabel geeft in de meest rechtse kolom de index-score aan over de vier aspecten.

Top 50 Nederlandse dance festivals

2018 - FacebookFansPostsBetrokkenheidInteractieIndex
A State Of Trance64453921831358
Dont Let Daddy Know8075276279177
Dekmantel14631113032155
Sensation487111118154
Awakenings3941395430154
REBiRTH Festival3083252230149
Defqon.125964123145148
Masters of Hardcore17217916369146
Thunderdome5152191277143
Vunzige Deuntjes2931115438133
Intents Festival7581184172128
Dreamfields Festival3657176235126
Luminosity Events3217520589125
Hardshock Festival54210420122
BKJN events44137196109121
Mysteryland283765757118
Wasteland3816218386117
Emporium3458163213117
Crazyland3096185146114
DGTL12016410549109
Loveland6817313559109
Dominator1546699113108
AMF210925848102
Ground Zero4490145122100
Soenda2710214210694
Pussy lounge by B2S431211207590
Decibel Outdoor Festival411131208089
Kingsland Festival40439717188
Harmony of Hardcore54358217687
HARDFEST39267020585
The Flying Dutch7899896984
Armin Only308001882
Freshtival32327217377
All Day I Dream63105745374
Qlimax12832399373
WiSH Outdoor47107674767
Dance Valley6670636967
Oh My! Music Festival34507010665
Thuishaven53101604565
Solar Weekend4285655962
7th Sunday Festival2849619458
STRAF_WERK41111432956
Amsterdam Open Air5382272547
Dancetour3684353146
Electronic Family3863344144
Welcome to the Future Festival4150334943
Into the Woods3049345241
Pleinvrees3849162532
Extrema Outdoor403981626
Daydream Festival471053825

(Index 100 = fans 195.186 / posts 0,59 / betrokkenheid 0,17% / interactie 0,38%)

>> Bekijk hier de Top 50 Dance Festivals op Facebook 2019