Data: Top 50 Dance Festivals op Facebook 2019

Hoe presteren de 50 grootste Nederlandse dance festivals op Facebook in 2019? In deze tabel vind je de van origine Nederlandse dance festivals die het grootst zijn op Facebook. Hoe doen de social media afdelingen van deze festivalorganisaties het? We keken naar het aantal fans, het aantal posts, de betrokkenheid en interactie. De onderstaande tabel geeft in de meest rechtse kolom de index-score aan over de vier aspecten.

Top 50 Nederlandse dance festivals

2019 FacebookFansPostsBetrokkenheidInteractieIndex
A State Of Trance60658123834365
REBiRTH Festival30210563221256
Thunderdome5068334404214
Dont Let Daddy Know76125391258213
Emporium3252221351164
Awakenings3711405533150
DGTL11725416353147
Masters of Hardcore16520214760144
Sensation454861615143
Defqon.12489911495139
BKJN events4220218977128
Kingsland Festival3917918987124
Vunzige Deuntjes2830112033121
Hardshock Festival5244134252120
Wasteland3618617779119
Dekmantel1382158231116
Ground Zero4281160162111
Qlimax121722279107
Intents Festival713798216106
Hard Bass529813111198
Loveland641251197897
Dominator145416412995
Crazyland288313012992
Mysteryland26550193191
Noisia27441122488
Oh My! Music Festival325510515788
Dreamfields Festival346710813385
Pussy lounge by B2S42143995785
Freshtival31337719684
The Flying Dutch7331024482
All Day I Dream66109826280
Luminosity Events30114967077
Harmony of Hardcore51447113375
AMF19633184773
Armin Only28600071
Dance Valley6254548363
HARDFEST3768678163
WiSH Outdoor44112503761
Decibel Outdoor Festival38107513959
Solar Weekend3960476553
Electronic Family3568415049
Amsterdam Open Air50104231849
STRAF_WERK38111201546
Into the Woods28131711142
Thuishaven5249254342
Dancetour3368232838
Welcome to the Future Festival3842203835
Pleinvrees362972123
Daydream Festival44522920
Extrema Outdoor370009

(Index 100 = fans 208.484 / posts 0,51 / betrokkenheid 0,15% / interactie 0,35%)

>> Bekijk hier de Top 50 Dance Festivals op Facebook 2018