Data: Top 50 Dance Festivals op Facebook 2016

Hoe presteren de 50 grootste Nederlandse dance festivals op Facebook in 2016? In deze tabel vind je de van origine Nederlandse dance festivals die het grootst zijn op Facebook. Hoe doen de social media afdelingen van deze festivalorganisaties het? We keken naar het aantal fans, het aantal posts, de betrokkenheid en interactie. De onderstaande tabel geeft in de meest rechtse kolom de index-score aan over de vier aspecten.

Top 50 Nederlandse dance festivals

2016 FacebookFansPostsBetrokkenheidInteractieIndex
A State Of Trance69845112921325
Armin Only35826812935197
Mysteryland30020119670192
Sensation5711212213182
AMF21925719655182
Dreamfields Festival3254227304154
BKJN events3671251254153
Dont Let Daddy Know8152187262145
Awakenings401894234141
The Flying Dutch79105222152140
Decibel Outdoor Festival4020721675134
Dekmantel11722314045131
Intents Festival6560181216130
Emporium3456184234127
Pussy lounge by B2S3515518786116
Defqon.1222607893113
Ground Zero4674159155108
Masters of Hardcore1671437940107
Hardshock Festival5832104233107
Wasteland2915315584105
Pal Mundo269815511498
Kingsland Festival335311715991
Harmony of Hardcore52297919689
Dominator149244413187
STRAF_WERK42158974485
7th Sunday Festival28358317179
Qlimax131253410975
Freshtival33437913372
Into the Woods26498412370
DGTL60106684670
Pleinvrees41122704169
Soenda2767879368
Crazyland2883659668
Loveland67125482867
Welcome to the Future Festival4266768267
All Day I Dream24137425865
Solar Weekend4688685664
WiSH Outdoor4756678664
Thuishaven44110603963
Valhalla Festival27517010263
Dance Valley7582474161
Amsterdam Open Air5960576861
Daydream Festival4839499156
Electronic Family41122362155
Art of Dance3993463653
Pacha Festival3039509052
Dancetour4361455451
Buiten Westen2735449049
Extrema Outdoor4676343347
Thunderdome30341810647

(Index 100 = fans 167.655 / posts 0,72 / betrokkenheid 0,37% / interactie 0,71%)

>> Bekijk hier de Top 50 Dance Festivals op Facebook 2017